Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Nowodworce – Oferty sprzedaży i najmu domów na Podlasiu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowodworce - blisko miasta Chcesz zamieszkać blisko miasta a jednocześnie móc cieszyć się przyrodą? To dobrze trafiłeś! Mamy nową interesującą ofertę! Nasza oferta to nowa inwestycja. Super.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł261 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w Nowodworcach - miejsca, w którym nowoczesna technologia spotyka się z ciszą, zielenią i komfortem życia pod miastem. To nowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł247,60 m² 7 027,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Piękny dom wolnostojący zlokalizowany w wyjątkowym miejscu.! Polecamy Państwu atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany na granicy Białegostoku w urokliwym zakątku Nowodworców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł158,50 m² 3 784,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Nowodworcach, zaledwie kilka minut od Białegostoku. * oferta bez podatku pcc 2% - oszczędzacie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 025 000 zł298 m² 3 439,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Nowodworcach, w wyjątkowo urokliwej i spokojnej okolicy, z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł115 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Nowa inwestycja obejmująca domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł145 m² 35,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

*** salon +4 sypialne *** *** dom Z 2022r. *** *** nowodworce k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu na wyłączność atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł140 m² 12 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z basenem Nowodworce, tuż przy granicy Białegostoku! Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł234,90 m² 6 343,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Dom z wydzieloną powierzchnią do prowadzenia działalności gospodarczej. Część użytkowa z bezpośrednim dostępem do ulicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy. Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł319,74 m² 14 073,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Ekskluzywna nieruchomość w Nowodworcach luksus, natura i bliskość miasta Nowoczesna rezydencja położona tuż przy granicy z Białymstokiem, zaledwie 1 km od granicy miasta. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł85 m² 8 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowodworce - blisko miasta Chcesz zamieszkać blisko miasta a jednocześnie móc cieszyć się przyrodą? To dobrze trafiłeś! Mamy nową interesującą ofertę! te domy możemy tobie wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 650 000 zł209 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl. Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +2 km

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Leśnym II w Wasilkowie. Dom gotowy do zamieszkania, sprzedaż z meblami lub bez. Do uzgodnienia. Zainteresowanych zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

Dom z piwnicą

Wasilków

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, posadowiony na działce o powierzchni 246 m2, położony w malowniczej miejscowości Wasilków,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

698 000 zł75 m² 9 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

1 629 000 zł300 m² 5 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 793 m²

Nowy dom w Wasilkowie przestrzeń nieograniczonych możliwości. W wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0% prowizji od Kupujących. Parterowy dom wraz z samodzielnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

Rynek pierwotny

810 000 zł99,31 m² 8 156,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Komfortowe domy W wasilkowie bez prowizji od kupującego Oferujemy Państwu wyjątkowe domy w kompleksie willowym wille przy plaży, położonym w spokojnej, zielonej części Wasilkowa, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

Rynek pierwotny

969 000 zł138 m² 7 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 471 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w miejscowości Karakule, gm.Supraś l. Znajduje się on przy głównej ulicy wsi, w sąsiedztwie nowych lub.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

Rynek pierwotny

989 000 zł137,30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 472 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +3 km

1 280 000 zł121,24 m² 10 557,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

*** piękny I nowoczesny dom wśród zieleni*** Polecamy Państwu designerski dom dwukondygnacyjny położony tuż przy granicy z miastem. Nieruchomość zlokalizowana wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +4 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sowlany

734 999 zł161,60 m² 4 548,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Pod lasem I 5 Pokoi I Sowlany I Stan deweloperski Dwupiętrowy dom z 2025r w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 521m2 w miejscowości Sowlany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

5 100 zł145 m² 35,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 3-go Maja

Nowodworce,podlaskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednia oferta dewelopera! Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż na osiedlu wyżyny, przy ul. 3 maja (nowodworce), w Zaściankach przy ul. Zaścianki, w gminie Dobrzyniewo Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 025 000 zł115 m² 8 879,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Witam Cię. I natura i sąsiedztwo Białegostoku - idealne dla tych którzy szukają natury i dobrej komunikacji z miastem. Do sprzedaży proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

5 300 zł145 m² 36,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezapominajki

Nowodworce,podlaskie

1 079 000 zł113 m² 9 531,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ten nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 113,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niemeńska

Nowodworce,podlaskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednia oferta dewelopera! Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż na osiedlu wyżyny, przy ul. Zawilcowej (nowodworce), przy ul. Niemeńskiej (białystok), w Dojlidach przy ul. Dojlidy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 025 000 zł114 m² 8 991,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Doświetlone wnętrza, naturalne barwy wykończenia z dobrze dobranymi akcentami kolorystycznymi. Wysokiej jakości materiały, sprzęt agd premium w cenie. W salonie duże przeszklenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

649 000 zł115 m² 5 621,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom bliźniak w stanie deweloperskim - Nowodworce Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115,44 m2, położony w Nowodworcach. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

1 890 000 zł261 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Nowodworcach - miejsca, które łączy nowoczesną technologię z klimatem podmiejskiej oazy. Ten świeżo wybudowany dom o powierzchni 261.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Nowodworce, gmina Wasilków. Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni około 120m2. Rozkład nieruchomości to duży salon z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Nowodworce,podlaskie

559 000 zł85 m² 6 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaciszna

Nowodworce,podlaskie

1 250 000 zł313 m² 3 993,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:994 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie surowym zamkniętym w Nowodworcach. Szukasz przestrzeni, która stanie się Twoim wymarzonym azylem? Oferujemy imponujący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 999 000 zł390 m² 5 125,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Polecam ofertę nowoczesnego i wygodnego domu w Nowodworcach, o powierzchni użytkowej 230m2 oraz hali garażowej 160m2. Dom idealny dla rodziny szukającej wytchnienia w cichej ,spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowodworce,podlaskie

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Na sprzedaż komfortowy dom parterowy w Nowodworcach tylko kilka minut od Białegostoku! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Nowodworce,podlaskie

619 000 zł85 m² 7 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Ostatni skrajny segment. Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 249 000 zł145 m² 8 597,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w doskonałej poszukiwanej lokalizacji Nowodworce. Dom usytuowany w cichej i zielonej okolicy w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

2 230 000 zł261 m² 8 544,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij