Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z tarasem Nowodworce - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

509 000 zł139 m² 3 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowodworce, ulica Brzozowa O% prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona Sprzedająca. Nowa inwestycja domów w zabudowie blizniaczej. Nowoczesna bryła, budynek nie posiada skosów. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

550 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ostatnia szansa pozostał ostatni wolny dom. Tu poczujesz naprawdę ciszą ,spokój oraz jak się mieszka w swoim wymarzonym domu. Polecam Państwu przepiękny i funkcjonalny dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

390 000 zł243 m² 1 604,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Uwaga! dla osób poszukujących wygodnego, domu w stanie surowym. Bardzo dobra lokalizacja w Nowodworcach, nie występują tu tereny przemysłowe, nie ma drogi o dużym natężeniu ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Nowodworce,podlaskie

737 000 zł247 m² 2 983,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Oferta objęta klauzulą wyłączności. Uwaga! Oferta skierowana jest do osób bardzo wymagających zarówno pod względem powierzchni działki, domu jak również potrzebujących intymności, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

280 000 zł190 m² 1 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

*** nowodworce * Dom wolnostojący * Spokojna okolica * 280.000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację domu wolnostojącego jednorodzinnego zlokalizowanego w niezwykle atrakcyjnym miejscu wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

490 000 zł185 m² 2 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:753 m²

*** nowodworce * dom wolnostojący * działka 753m2 * 490.000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację atrakcyjnego domu wolnostojącego o powierzchni 185m2 usytuowanego na działce o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij