Działka budowlana Nowodworce
Nowodworce, podlaskie
- 520 000 zł
- 1 874 m²
- 277,48 zł/m²
Sylwia Banasiak
Skontaktuj się
Działka budowlana Nowodworce
Nowodworce, podlaskie
zaktualizowane:
5 kwietnia 2026
Działka budowlana Nowodworce
Zaktualizowane: 5 kwietnia 2026
520 000 zł 1 874 m² 277,48 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 520 000 zł (277,48 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 874 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.04.2026
- numer ogłoszenia: 721839
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Nowodworce, Wasilków, białostocki, podlaskie
Opis nieruchomości
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchnię 1874m2, położona w spokojniej dzielnicy Nowodworce gm Wasilków, zaledwie 3 minuty od miasta. Działka idealna pod budowę wymarzonego domu jak i pod inwestycje. (...)
784 201...
784 201 040