Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Nowodworce - Oferty sprzedaży działek

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

138 000 zł1 050 m² 131,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę z aktualnymi warunkami zabudowy , położoną w Nowodworcach gm. Wasilków ( malownicza wieś nad rzeką Supraśl). Powierzchnia działki 1050m2, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kwiatowa

Nowodworce,podlaskie

124 700 zł860 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu pięknie położone działki, w bardzo popularnej miejscowości Nowodworce, oddalonej od granic Białegostoku zaledwie 5 km. Działki są położone w pięknym, urokliwym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Stawowa

Nowodworce,podlaskie

178 834 zł1 233 m² 145,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu do sprzedaży pięknie położoną działkę w bardzo popularnej miejscowości Nowodworce, oddalonej od centrum Białegostoku zaledwie 8 km, co zajmie niecałe 15 min na dojazd. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

239 000 zł1 388 m² 172,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie zlokalizowana działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (budownictwo mieszkaniowe), wymiary ok. 35 na 31m. Dostępne media: energia elektryczna. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Łąkowa

Nowodworce,podlaskie

279 000 zł2 821 m² 98,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perspektywiczna lokalizacja, 15 minut od centrum Białegostoku, 3 minuty od drogi 4-pasmowej do Białegostoku. Blisko rzeka i Puszcza Knyszyńska. Działka na razie rolna, ale po sąsiedzku są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ceglana

Nowodworce,podlaskie

983 592 zł12 942 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę o pow.12942 m2 , idealną pod inwestycje deweloperskie, zlokalizowaną w Nowodworcach, przy ul.Ceglanej. W przylegającej ulicy znajduje się pełne uzbrojenie (ok.450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krynicka

Nowodworce,podlaskie

150 000 zł745 m² 201,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 745m2. Działka położona jest we wsi Nowodworce, przy drodze asfaltowej (30 m od drogi asfaltowej). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

106 000 zł674 m² 157,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 674 m położonej w sprawnie skomunikowanym miejscu zapewniającym bliskość natury i piękny widok na okoliczne lasy. Wymiary: 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

107 000 zł675 m² 158,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawdopodobnie najpiękniej położona działka w Nowodworcach! Nieruchomość w Nowodworcach czeka na nabywcę. Umów się na prezentację w dogodnym dla siebie terminie. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

183 420 zł1 019 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Nowodworce, gmina Wasilków. Nieruchomość o powierzchni 1019m2 w kształcie prostokąta. Front działki-34m. Działka posiada dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

43 000 zł1 004 m² 42,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki w otoczeniu lasów, lubisz spędzać wolny czas oraz weekendy w ciszy i spokoju, słuchając śpiewu ptaków , to ta oferta jest dla Ciebie. Polecam działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

468 000 zł1 200 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** atrakcyjna działka budowlana *** *** na obrzeżach białegostoku *** Polecamy ładną działkę budowlaną pod budowę jednorodzinną położoną przy granicy osiedla Jaroszówka w Białymstoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

321 080 zł1 396 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położona w obrębie Nowodworce w pobliżu granic administracyjnych miasta Białegostoku. Piękna, malownicza działka o pow.1396 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

119 000 zł701 m² 169,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam świetnie położoną działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 701 m2 w Nowodworcach. Piękna panorama - w sąsiedztwie nowe bardzo atrakcyjne domy wolnostojące. Uzbrojenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Supraślska

Nowodworce,podlaskie

260 000 zł1 468 m² 177,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** nowodworce * Działka z warunkami zabudowy * 1468m2 * Polecamy państwu działkę o powierzchni 1468m2 zlokalizowaną 3 km od granic Białegostoku w pożądanej miejscowości Nowodworce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1000m2 (1 z 3 zaznaczono na mapie), cena 160zł/m2 (do negocjacji), wymiary działki ok 40 m x 25 m. Działka położona w miejscowości Nowodworce, ok ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

385 480 zł1 676 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położona w obrębie Nowodworce w pobliżu granic administracyjnych miasta Białegostoku. Piękna, malownicza działka o pow.1676 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

105 000 zł800 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu ziemi położonej w bardzo ładnym miejscu. Niniejsza oferta jest zwolniona z prowizji od Kupującego. Powierzchnia działki to 800 m . Teren położony jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

154 000 zł1 030 m² 149,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działki budowlane o łącznej powierzchni 1030 m 2. Nieruchomości w pełni uzbrojone (gaz, woda, prąd, kanalizacja). Dojazd drogą utwardzaną. W okolicy działki prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

153 800 zł769 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** oferta Z klauzulą wyłączności *** Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę położona w obrębie Nowodworce w pobliżu granic administracyjnych miasta Białegostoku. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gorąco polecamy działki w cenionej lokalizacji i przystępnej cenie w miejscowości Nowodworce. Przed zakupem zapraszamy na bezpłatną prezentację. Oferowana działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

150 000 zł1 600 m² 93,75 zł/m²

 

 

 

Nowodworce,podlaskie

237 400 zł1 319 m² 179,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu atrakcyjną działkę w Nowodworcach o pow. 1319 m. Działka budowlana, z możliwością podzielenia na dwie mniejsze działki. Nieruchomość posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

183 420 zł1 019 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu atrakcyjne dwie działki o pow. 1319 m i 1019 w Nowodorcach. Działkę o pow. 1319 m jest możliwość podzielenia na dwie mniejsze. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

265 000 zł1 388 m² 190,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia, dostępna działka budowlana! Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Nowodworce. Proponowana działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

183 600 zł1 020 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** oferta Z klauzulą wyłączności *** Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę położona w Nowodworcach w pobliżu granic administracyjnych miasta Białegostoku. Piękna,malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

390 000 zł1 472 m² 264,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka pod dom , kameralne położenie , ładne nowe domy na dużych działkach , piękne sosny , zapach pobliskiego lasu to tylko nieliczne atuty działki , pełne media. Zdecydowanie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

197 000 zł1 040 m² 189,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie usytuowane działki budowlane zlokalizowane we wsi Nowodworce nieopodal Białegostoku. Okolica zaciszna, w pobliżu mnóstwo terenów zielonych, sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

198 000 zł1 039 m² 190,57 zł/m²

 

 

 

Nowodworce,podlaskie

199 000 zł1 049 m² 189,70 zł/m²

 

 

 

Nowodworce,podlaskie

198 000 zł1 046 m² 189,29 zł/m²

 

 

 

Nowodworce,podlaskie

599 000 zł1 639 m² 365,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1639m2 zlokalizowaną przy granicy osiedla Jaroszówka i Nowodworce w Białymstoku Działka położona jest w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

209 000 zł1 104 m² 189,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację bardzo atrakcyjnie usytuowanych działek budowlanych zlokalizowanych we wsi Nowodworce nieopodal Białegostoku. Okolica zaciszna, w pobliżu mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

198 000 zł1 042 m² 190,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działki budowlane na sprzedaż znajdujące się we wsi Nowodworce gm. Wasilków Okolica zaciszna, w pobliżu mnóstwo terenów zielonych, sąsiedztwo lasu. Bardzo szybki i dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kwiatowa

Nowodworce,podlaskie

808 500 zł8 512 m² 94,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę o powierzchni 8512 m2 pod inwestycje deweloperskie, w Nowodworcach, przy ul.Kwiatowej. Fajna działka , na kilka szeregówek lub inne rozwiązanie urbanistyczne, domy będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gwiazdkowa

Nowodworce,podlaskie

2 250 000 zł8 135 m² 276,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-leśna na granicy Jaroszówka- nowodworce. Doskonała pod inwestycje. Świetna lokalizacja blisko lasu. Dojazd drogą afaltową oraz szutrową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

185 000 zł1 100 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** Nowodworce * piękna działka budowlana * pow. 1100 m2 * 185.000 zł Działka budowlana o pow. 1100m2 w Nowodworcach, 2 km od granicy miasta Białegostoku, przy małym skupisku ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

97 630 zł751 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o pow. 751 m2 w miejscowości Nowodworce. Położona jest w bliskiej odległości od Białegostoku -1 km od granic miasta. Działka foremna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krynicka

Nowodworce,podlaskie

114 000 zł745 m² 153,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 745m2. Działka znajduje się we wsi Nowodworce, lokalizacja świetna w której nie występują tereny przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

128 000 zł850 m² 150,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** nowodworce * działka budowlana * 850m2 * 128.000 zł * ATRAKCYJNA CENA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż o powierzchni 850m2 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

130 000 zł866 m² 150,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** nowodworce * działka budowlana * 866m2 * 130.000 zł * ATRAKCYJNA CENA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż o powierzchni 866m2 zlokalizowanej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij