Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowodworce

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

2 330 000 zł5 968 m² 390,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta na wyłączność! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowodworce,podlaskie

466 000 zł1 414 m² 329,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowodworce,podlaskie

4 500 000 zł319,74 m² 14 073,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Ekskluzywna nieruchomość w Nowodworcach luksus, natura i bliskość miasta Nowoczesna rezydencja położona tuż przy granicy z Białymstokiem, zaledwie 1 km od granicy miasta. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

599 900 zł158,50 m² 3 784,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Nowodworcach, zaledwie kilka minut od Białegostoku. * oferta bez podatku pcc 2% - oszczędzacie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł1 886 m² 211,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Nowodworce dz. 1315/2 Powierzchnia 1886m Droga gminna Działka położona blisko rzeki Supraśl z pięknymi widokami na łąki. Jeżeli lubicie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

5 100 zł145 m² 35,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

*** salon +4 sypialne *** *** dom Z 2022r. *** *** nowodworce k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu na wyłączność atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 490 000 zł234,90 m² 6 343,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Dom z wydzieloną powierzchnią do prowadzenia działalności gospodarczej. Część użytkowa z bezpośrednim dostępem do ulicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 025 000 zł298 m² 3 439,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Nowodworcach, w wyjątkowo urokliwej i spokojnej okolicy, z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lipowa

Nowodworce,podlaskie

299 000 zł1 286 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 402 m² 195,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 1.402 m 2 , Nowodworce, ul. Lipowa, gmina Wasilków, 274.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy znajdująca się w Nowodworcach przy ul. Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

260 000 zł867 m² 299,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**** Działki z wydanymi warunkami zabudowy **** 867 m2 i 989m2**** Zapraszamy Państwa na prezentację ładnie położonych nieruchomości gruntowych w miejscowości nowodworce gmina Supraśl.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowodworce,podlaskie

99 000 zł1 149 m² 86,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w sercu przyrody - Nowodworce, ul.Stroma Oferujemy działkę o powierzchni 1149 m w malowniczej miejscowości Nowodworce przy ul.Stromej, tuż przy granicy Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

248 380 zł1 129 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 602 m² 386,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Nowodworcach, przy ulicy Gajowej. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej okolicy, wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

235 000 zł1 109 m² 211,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w Nowodworcach 2 km od Białegostoku Duża kształtna działka o powierzchni 1109m2 idealna na każdy dom. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowodworce,podlaskie

990 000 zł3 104 m² 318,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka w własnym lasem, o powierzchni 3104 m2, pod zabudowę domu jednorodzinnego w kameralnej i cichej części miejscowości Nowodworce /gmina Wasilków/podlaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

520 000 zł1 874 m² 277,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

759 000 zł85 m² 8 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowodworce - blisko miasta Chcesz zamieszkać blisko miasta a jednocześnie móc cieszyć się przyrodą? To dobrze trafiłeś! Mamy nową interesującą ofertę! te domy możemy tobie wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

232 500 zł750 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni ok. 750m2 położone w Nowodworcach przy drodze głównej do Supraśla. Energia elektryczna przy działce, woda i gaz w odległości ok 200m. W pobliżu nowa.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł751 m² 318,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź sam! Polecamy Państwu jedną z dwóch aktualnie dostępnych na sprzedaż działek położonych w miejscowości Nowodworce (gmina Wasilków). Nieruchomość usytuowana w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

1 690 000 zł140 m² 12 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z basenem Nowodworce, tuż przy granicy Białegostoku! Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł951 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951 m , o bardzo ładnym, ustawnym kształcie lekki prostokąt, idealny pod zabudowę mieszkaniową. Dojazd zapewnia droga utwardzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

329 000 zł1 000 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o nr geod: 1677/7 położonej w Nowodworcach w urokliwej okolicy. Działka została ogrodzona z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

465 000 zł1 165 m² 399,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nowodworce, zaledwie 8 km od Białegostoku. Działka o powierzchni 1164 m2 oraz wymiarach ok 27 x 44 m posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

495 000 zł1 874 m² 264,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1874 m , położona w miejscowości Nowodworce, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. Najważniejsze informacje: * Działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Nowodworce,podlaskie

640 000 zł115 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Nowa inwestycja obejmująca domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł2 800 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko rzeki Działka rolna z warunkami zabudowy , w kształcie prostokąta o numerze 1421/2 powierzchni 2800m2 w Nowodworcach. Wymiary działki: 15m.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 084 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3084 m , położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Nowodworce. To doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowodworce - blisko miasta Chcesz zamieszkać blisko miasta a jednocześnie móc cieszyć się przyrodą? To dobrze trafiłeś! Mamy nową interesującą ofertę! Nasza oferta to nowa inwestycja. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Krzywe Góry

Nowodworce,podlaskie

1 000 000 zł3 100 m² 322,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Gorąco polecam bardzo atrakcyjną działkę w Nowodworcach. Działka o powierzchni ok 3100 m2 i wymiarach od frontu 55 x 58 znajduje się bezpośrednio przy ul. Krzywe Góry.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł885 m² 315,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Polecamy Państwu jedną z dwóch aktualnie dostępnych na sprzedaż działek położonych w miejscowości Nowodworce (gmina Wasilków). Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Spacerowa

Nowodworce,podlaskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy. Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 303 m² 477,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo ustawną i przestronną działkę budowlaną o powierzchni 2303 m , położoną w Nowodworcach zaledwie kilka minut od granic Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 740 000 zł247,60 m² 7 027,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Piękny dom wolnostojący zlokalizowany w wyjątkowym miejscu.! Polecamy Państwu atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany na granicy Białegostoku w urokliwym zakątku Nowodworców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł3 104 m² 322,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej w otulinie lasu w Nowodworcach. Proponowana działka ma wymiary 55x58m i kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

1 790 000 zł261 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w Nowodworcach - miejsca, w którym nowoczesna technologia spotyka się z ciszą, zielenią i komfortem życia pod miastem. To nowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

490 000 zł2 820 m² 173,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

****działka z Warunkami Zabudowy 2820m2, nowodworce***** ****cena 490 000zł**** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz prezentację działki, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

240 000 zł928 m² 258,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

385 000 zł1 925 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dla miłośników ciszy i natury! Posiadam warunki zabudowy. Kształtna (trapez), narożna działka w otoczeniu lasu i nowych domów jednorodzinnych. Z widokiem na las i rzeczkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +2 km

1 650 000 zł209 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl. Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowodworce +2 km

Zamknij
+0 km